Szukasz aktywnie pracy we Wrocławiu? Zastanawiasz się, gdzie mógłbyś się zatrudnić w czasie wakacji? Jesteś studentem lub obcokrajowcem? Potrzebujesz zmiany obecnej kariery? Żabka to miejsce dla Ciebie! Jest to najszybciej rozwijająca się sieć sklepów convenience w Europie, która obecnie w Polsce ma ponad 9000 punktów! Sprawdź oferty pracy w Żabce we Wrocławiu, stwórz aplikację i wyślij już dziś!

Żabka Wrocław – praca dla każdego

Wrocław to duże miasto, w którym nie brakuje ofert pracy, jednak wiele z nich ma mniejsze lub większe ograniczenia. Tymczasem praca w Żabce we Wrocławiu może być podjęta przez każdą osobę na cały etat lub jedynie jego część. Dodatkowo nie są wymagane specjalistyczne kwalifikacje czy doświadczenie w branży, choć to drugie zdecydowanie będzie atutem. Jest to świetne miejsce pracy dla studentów, którzy szukają pracy przejściowej lub wakacyjnej.

Praca we Wrocławiu w Żabce to codzienne wyzwania oraz możliwość rozwoju na wielu płaszczyznach. Sprawdź dostępne ogłoszenia, wybierz idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę oraz wyślij CV. Stanowisko kasjer-sprzedawca w sklepie Żabka to może być Twoja następna posada!

Oferty pracy w Żabce we Wrocławiu dla osób z zagranicy

Praca w Żabce we Wrocławiu to świetny wybór dla obcokrajowców. Rokrocznie w mieście przybywa spora ilość osób z zagranicy, które chcą rozpocząć w Polsce nowe życie. Żabka będzie idealnym miejscem na rozpoczęcie kariery w naszym kraju i zapewni stabilne, bezpieczne zatrudnienie. Wymagana jest znajomość języka polskiego w stopniu umożliwiającym komunikowanie się z klientem oraz sprawna obsługa kasy fiskalnej. We Wrocławiu dodatkowym atutem będzie również znajomość innego języka np. angielskiego. Żabki bardzo często są zlokalizowane w atrakcyjnych punktach, dlatego też umiejętność posługiwania się innym językiem w tak turystycznym i popularnym mieście, jakim jest Wrocław, będzie bardzo pożądane. Jeżeli jesteś obcokrajowcem, to zdecydowanie powinieneś się zainteresować ofertami pracy w Żabce we Wrocławiu.

Zakres obowiązków pracy we Wrocławiu w Żabce

Żabka jest jedną z najpopularniejszych wśród Polaków sieci sklepów. Nie jest to jedynie sklep, ale także punkt usługowy, co sprawia, że praca w Żabce we Wrocławiu ma nieco inny zakres obowiązków niż w tradycyjnym sklepie spożywczym. Żabka to m.in. Żabka Cafe, odbieranie i nadawanie paczek, rejestracja startera GSM, gry losowe Lotto oraz możliwość opłaty rachunków. Co ważne, Żabka to sieć działająca w modelu franczyzy, dlatego też właścicielem i osobą podejmującą decyzje dotyczące danego lokalu jest franczyzobiorca. To franczyzobiorca określa zakres obowiązków danego pracownika, a także formę zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie). Szczegóły zostaną przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej. Do najważniejszych atutów pracy we Wrocławiu w Żabce należy fakt, że jest to miejsce innowacyjne. Każdy pracownik ma dostęp do zaawansowanych technologicznie rozwiązań i narzędzi, które ułatwiają codzienną pracę. Warto wymienić m.in. kasy samoobsługowe oraz szereg innych ułatwień.

Zakres obowiązków może się różnić w zależności od punktu, jednak do czynności wykonywanych przez pracowników należy m.in. rozładunek towarów, bieżąca obsługa klienta, zmiana cen i promocji, porządkowanie towarów na półkach, weryfikacja dat przydatności do spożycia, przygotowywanie posiłków i napojów oraz utrzymywanie porządku. Praca w Żabce to zajęcie pełna wyzwań, w której nigdy nie będziesz narzekać na nudę.

Praca we Wrocławiu w Żabce – najważniejsze wymagania

Aplikując na oferty pracy w Żabce we Wrocławiu, musisz być osobą dyspozycyjną i gotową do pracy w systemie zmianowym. Sklepy Żabka otwarte są w godz. 6:00-23:00, więc możesz pracować zarówno rankiem, jak i wieczorami, co jednak pozwala Ci na sporą elastyczność. Jeżeli jesteś osobą rzetelną, uczciwą, zaangażowaną w wypełnianie powierzonych obowiązków oraz punktualną, to jesteś idealnym kandydatem do pracy w Żabce. Praca z klientem nie należy do najprostszych zajęć, jednak daje dużo satysfakcji. Kontakt z klientem wymaga także wysokich umiejętności interpersonalnych. Każda osoba pełniąca obowiązki sprzedawcy-kasjera w pracy w Żabce we Wrocławiu musi posiadać także książeczkę sanitarno-epidemiologiczną (tzw. książeczkę sanepidowską).

Czas na nowy początek! Sprawdź oferty pracy w Żabce we Wrocławiu, wybierz najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb i złóż dokumenty aplikacyjne. Powodzenia!