Szukasz stabilnej pracy, która da Ci możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności, a przy tym zapewni nowe wyzwania każdego dnia? Żabka to idealne miejsce dla Ciebie. Praca w Żabce w Toruniu daje wiele możliwości. To idealna oferta dla osób szukających zupełnie nowej ścieżki kariery, jak i dla tych, które stawiają pierwsze kroki na rynku pracy. Żabka to najszybciej rozwijająca się sieć sklepów typu conveniencew Polsce, która stale wprowadza innowacyjne narzędzia, aby uczynić codzienne życie wygodniejszym i stworzyć lepsze miejsce pracy dla każdego. Sprawdź aktualne oferty i aplikuj!

Żabka Toruń – praca dla każdego

Dlaczego warto podjąć pracę w Żabce w Toruniu? To okazja do pracy w nowoczesnej, szybko rozwijającej się marce, która oferuje swoim pracownikom komfortowe środowisko pracy. Dziś w całej Polsce działa ponad 9000 sklepów Żabka, a każdy z nich stara się realizować projekt „Sklep Jutra”, skupiający się na podnoszeniu komfortu codziennego życia klientów i pracowników. Oprócz artykułów spożywczych Żabka oferuje klientom również różnego rodzaju usługi, takie jak wysyłka i odbiór paczek, wpłacanie i wypłacanie gotówki z konta oraz opłacanie rachunków. W każdym sklepie obecna jest nowoczesna technologia, która ułatwia sprzedawcom wykonywanie powierzonych obowiązków.

Sieć sklepów Żabka nieustannie analizuje zmieniające się potrzeby i wymagania klientów, dzięki czemu systematycznie wprowadza najnowsze i najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania, takie jak kasy samoobsługowe, czy platforma komunikacji wewnętrznej Workai, która umożliwia płynną wymianę informacji pomiędzy pracownikami sklepu. Jeśli nie boisz się nowych wyzwań i chcesz, by Twoja praca każdego dnia dawała Ci możliwość rozwoju, Żabka będzie świetnym miejscem dla Ciebie!

Praca w Żabce w Toruniu – jakie wymagania trzeba spełniać?

Kto może pracować w Żabce? Mile widziany jest każdy, kto chce zdobyć nowe umiejętności i jest gotowy do podjęcia codziennych wyzwań. Pracę w Żabce może podjąć każdy. Dzięki temu karierę w Żabce mogą rozpocząć studenci poszukujący pracy dorywczej lub sezonowej, na przykład w trakcie wakacji. Oferty pracy w Żabce w Toruniu kierowane są także do obcokrajowców, którzy dobrze posługują się językiem polskim i chcą rozpocząć karierę zawodową w Polsce. Sklepy franczyzowe Żabka to świetne miejsce pracy dla każdego, niezależnie od płci czy narodowości.

Kandydat do pracy w sklepach Żabka powinien mieć wysokie zdolności interpersonalne, być sumienny, punktualny i uczciwy. Doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży może okazać się dodatkowym atutem, ale najważniejsze jest pozytywne nastawienie, elastyczność i dyspozycyjność. Sklepy Żabka są otwarte w godz. 6:00-23:00. Oznacza to, że będziesz pracować w trybie zmianowym, zarówno w godzinach porannych, jak i wieczornych. To świetna propozycja zarówno dla studentów, którzy poszukują pracy dodatkowej, jak i osób szukających stałej pracy w pełnym wymiarze godzin.

Obowiązki podczas pracy – Żabka Toruń

Sklepy Żabka prowadzone są w modelu franczyzy. Wszystkie decyzje dotyczące funkcjonowania sklepu i warunków zatrudnienia ustala właściciel sklepu – franczyzobiorca, który będzie Twoim bezpośrednim pracodawcą. Co należy do obowiązków pracownika sklepu? Sprzedawca odpowiedzialny jest za obsługę kasy fiskalnej i kolektorów oraz aktywną sprzedaż oferowanych towarów i usług. Twoim zadaniem będzie także odbieranie i wydawanie przesyłek, utrzymywanie czystości w sklepie, dbanie estetyczną ekspozycję produktów, sprawdzanie daty przydatności produktów spożywczych, a także dopasowanie etykiet cenowych. W pracy w Żabce w Toruniu będziesz także przyjmować dostawy oraz wykładać towar na półki. W ofercie Żabka Café dostępne są ciepłe przekąski i napoje, a ich przygotowywanie również będzie Twoim zadaniem. Oznacza to, że do pracy niezbędna jest aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Oferty pracy w Toruniu — aplikuj do Żabki!

Praca w Żabce w Toruniu daje Ci możliwość uczestniczenia w procesie rozwoju nowoczesnej i przyjaznej środowisku sieci convenience store, zdobywania nowych umiejętności i cieszenia się stabilnym zatrudnieniem. Obecnie w całej Polsce znajduje się ponad 9000 sklepów Żabka, a liczba punktów stale rośnie. Co sprawia, że Żabka cieszy się taką popularnością? Żabka to marka, która dba o środowisko i walczy ze zmianami klimatycznymi. Angażuje się w ruch less waste poprzez zmniejszenie ilości plastikowych opakowań. Stale ogranicza ślad węglowy poprzez odpowiednio zaplanowane dostawy. Sieć sklepów Żabka troszczy się o środowisko, klienta oraz pracownika.

Podjęcie pracy w naszych sklepach to doskonały pomysł nie tylko dla młodych osób i początkujących pracowników. Tworzymy przyjazne środowisko pracy umożliwiające wszystkim pracownikom rozwój, zdobywanie nowych kompetencji zawodowych i korzystanie z innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Jeśli szukasz stabilnej, a jednocześnie ciekawej i pełnej wyzwań pracy – wyślij nam swoje CV i dołącz do nas!