Poszukujesz pracy w Gorzowie Wielkopolskim? Jesteś studentem, który szuka dodatkowego źródła dochodu? A może osiągnąłeś ten punkt kariery, w którym chciałbyś spróbować czegoś nowego lub potrzebujesz zajęcia na okres wakacji? Żabka to miejsce, które może spełnić Twoje oczekiwania! Sieć sklepów Żabka posiada obecnie ponad 9000 placówek w całej Polsce. Podjęcie pracy lub pracy dorywczej w Żabce to świetny pomysł nie tylko dla młodych ludzi. Sprawdź dostępne oferty pracy w Żabce w Gorzowie Wielkopolskim i dołącz do naszego zespołu!

Praca w Żabce w Gorzowie Wielkopolskim - stabilne, atrakcyjne zatrudnienie

Jeśli interesuje Cię praca w Gorzowie Wielkopolskim, to warto rozważyć możliwość zatrudnienia w Żabce. Ta popularna sieć sklepów oferuje szereg atrakcyjnych opcji dla różnych osób - bez względu na to, czy szukasz pełnego etatu, czy tylko pracy na jego część, czy jesteś studentem lub osobą, marzącą o stabilnym zatrudnieniu. Co ważne, jeśli masz jakiekolwiek wcześniejsze doświadczenie w branży, to będzie to dodatkowy atut, jednak z powodzeniem możesz aplikować również bez. Stanowisko kasjer-sprzedawca w Żabce to nowe wyzwania i możliwość zdobycia zupełnie nowych umiejętności każdego dnia. Sprawdź już dziś oferty pracy w Twoim mieście, wybierz najbardziej pasującą do Twoich oczekiwań oraz wymagań i złóż aplikację. Powodzenia!

Żabka - praca w Gorzowie Wielkopolskim i zakres obowiązków

Warto zaznaczyć, że Żabka to sieć sklepów, które funkcjonują na zasadach franczyzy. Franczyzobiorca jest osobą odpowiedzialną za podejmowanie decyzji dotyczących swojego biznesu, w tym warunków zatrudnienia i wyboru pracowników. Praca w Żabce w Gorzowie Wielkopolskim może opierać się na różnych formach zatrudnienia m.in. umowa o pracę lub umowa zlecenie. Szczegółowe informacje można znaleźć w ogłoszeniach lub będą one przedstawiane podczas rozmowy kwalifikacyjnej z właścicielem danego punktu.

Zakres obowiązków jest szeroki, co oznacza, że praca nigdy nie będzie nudna ani monotonna. Żabka, jako sieć sklepów, kładzie duży nacisk na innowacyjne rozwiązania. To miejsce pełne nowatorskich technologii, które będą Cię wspierać w codziennej pracy. Co do najważniejszych obowiązków to należą do nich: prace na zapleczu, utrzymanie porządku, uzupełnianie towaru na półkach i jego rozładunek, kontrola dat ważności produktów, zmiana cen oraz obsługa kasy. W Żabce istnieje także możliwość dokonywania opłat za rachunki. Z kolei Żabka Cafe gwarantuje dostęp do różnorodnych przekąsek ciepłych i zimnych, jak również świeżo pieczonego pieczywa. Wszystkie te czynności będą częścią Twojej pracy w Gorzowie Wielkopolskim w Żabce.

Wymagania do pracy w Żabce w Gorzowie Wielkopolskim

Oferty zatrudnienia w Żabce mogą różnić się pod względem wymagań, zależnie od potrzeb właściciela konkretnego sklepu. Jednak jednym z podstawowych i powszechnym wymagań jest m.in. gotowość do pracy w Żabce w Gorzowie Wielkopolskim na zmiany. Sklepy są zwyczajowo czynne od 6:00 do 23:00, dlatego musisz być przygotowany na pracę zarówno w porannych, jak i wieczornych godzinach. Duże znaczenie ma również elastyczność, rzetelność i zaangażowanie. Żabka jest jednym z najpopularniejszych sklepów w Polsce, odwiedzanym codziennie przez liczne grono klientów, dlatego umiejętności interpersonalne, niezbędne w kontakcie z klientem, są także niezwykle wysoko cenione. Jeśli chcesz podjąć pracę w Gorzowie Wielkopolskim w Żabce, to musisz być również uczciwy, punktualny i posiadać książeczkę sanepidowską. Nie zaszkodzi też pozytywne nastawienie do pracy oraz uśmiech.

Przeznacz już dziś czas na przeglądanie dostępnych ogłoszeń o pracę, przygotuj swoje CV i aplikuj na wybrane oferty. Postaw na rozwój, nowe wyzwania i zdobywanie nowych doświadczeń!