Poszukujesz pracy w Krakowie? Jesteś studentem lub osobą z zagranicy? Szukasz nowych możliwości zawodowych lub zajęcia w czasie wakacji? Żabka to miejsce dla Ciebie! Jako jedna z najszybciej rozwijających się sieci sklepów convenience w Europie, ma obecnie ponad 9000 sklepów w całej Polsce. Oferuje doskonałe możliwości pracy nie tylko dla ludzi młodych. Sprawdź oferty pracy w Krakowie w Żabce, stwórz aplikację i wyślij ją jak najszybciej!

Żabka Kraków – praca dla każdego

Kraków to jedno z największych miast w Polsce, co oznacza, że nie brakuje tu ofert pracy, jednak sporo ogłoszeń jest kierowanych do osób o specjalistycznym wykształceniu lub predyspozycjach. Praca w Żabce w Krakowie to praca dla każdego. Pracy na cały etat lub tylko jego część może się podjąć każda osoba. Jest to świetna praca dla studentów czy dla osób dorosłych, które myślą o zmianie ścieżki kariery. Nie musisz mieć doświadczenia w branży, jednak nawet niewielka praktyka np. w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem. Wiele osób traktuje pracę w Żabce jako pracę przejściową, niemniej jednak jest to stabilne, warte polecenia zatrudnienie. Jeżeli nie boisz się nowych wyzwań i chcesz, by Twoja praca była miejscem Twojego ciągłego rozwoju, to Żabka będzie świetnym wyborem.

Praca w Żabce w Krakowie dla osób z zagranicy

Wielu obcokrajowców, którzy przybywają do Polski, martwi się, że trudno będzie im znaleźć zatrudnienie. Praca w Żabce w Krakowie jest naprawdę dla każdego, w tym także dla osób z zagranicy. Ogólnopolska sieć przykłada dużą wagę do zapewnienia pełnej równości w ramach rekrutacji. Taka posada to może być pełnoetatowe, solidne zatrudnienie, dzięki któremu będziesz mógł rozpocząć karierę w Polsce. Ważne jedynie, byś posługiwał się komunikatywnie językiem polskim. Znajomość języka polskiego jest obowiązkowa, gdyż inaczej komunikacja z klientem będzie bardzo utrudniona. Ponadto w takim mieście jak Kraków warto znać także inny język np. angielski, ze względu na dużą popularność wśród turystów z całego świata. Każdy dodatkowy język będzie sporym atutem. Sprawdź dostępne oferty pracy w Żabce w Krakowie, wybierz tę dopasowaną do Twoich oczekiwań oraz potrzeb i wyślij CV. Stanowisko kasjer-sprzedawca w sklepie Żabka czeka na Ciebie!

Praca w Krakowie w Żabce – Twój zakres obowiązków

Żabka to sieć, która cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków nie bez powodu. To nie tylko tradycyjny sklep spożywczy, ale także punkt usługowy, w którym oprócz zakupów klient może skorzystać z szeregu usług. Wśród nich warto wymienić m.in. Żabka Cafe, doładowania i kody do usług internetowych, odbieranie i nadawanie paczek, wpłaty i wypłaty gotówki, rejestracja startera GSM, gry losowe Lotto, opłata rachunków – to tylko część z dostępnych opcji. Decydując się na pracę w Żabce w Krakowie, musisz wiedzieć, że wykonywanie działań związanych z realizacją tych usług również będzie w Twojej gestii. Oprócz tego do najważniejszych obowiązków należy m.in. bieżąca obsługa klienta, rozładunek towaru, aktualizacja promocji i cen, weryfikowanie terminów przydatności do spożycia oraz aktywna praca na zapleczu i prace porządkowe.

Żabka to sieć działająca w modelu franczyzy, dlatego też właścicielem i osobą podejmującą decyzje dotyczące danego lokalu jest zawsze franczyzobiorca. To właśnie on będzie Twoim pracodawcą i to on określa wszelkie warunki zatrudnienia. Praca w Żabce w Krakowie to szereg korzyści. Wśród najważniejszych należy wymienić m.in. dostępność do innowacji i nowoczesnych technologii. W Żabce oferowanych jest wiele usług, jednak sieć dba o to, by pracownicy poszczególnych punktów mieli dostęp do zaawansowanych narzędzi, dzięki którym codzienna praca jest o wiele łatwiejsza. Żabka to smart biznes, który wymaga smart rozwiązań.

Praca w Żabce w Krakowie – wymagania

Idealny kandydat do pracy w Żabce w Krakowie powinien posiadać następujący zestaw cech: elastyczność, dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym. Żabka to sklep, który otwarty jest w godz. 6:00-23:00, dlatego też musisz się przygotować na pracę w różnych godzinach, w tym porannych i późnowieczornych. Istotne są także silne umiejętności interpersonalne, punktualność, uczciwość, wielozadaniowość i pełne zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków. Każda osoba pełniąca obowiązki sprzedawcy-kasjera w pracy w Żabce w Krakowie musi posiadać także książeczkę sanitarno-epidemiologiczną (tzw. książeczkę sanepidowską) lub wyrażać chęć do jej wyrobienia.

Sprawdź oferty pracy w Żabce w Krakowie, wybierz najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb i złóż dokumenty aplikacyjne. Powodzenia!