Szukasz pracy w Gdańsku? Przyjechałeś do Trójmiasta na studia i potrzebujesz pracy dorywczej? Ukończyłeś liceum i szukasz pracy na wakacje? Jesteś obcokrajowcem i szukasz stabilnego zatrudnienia, by osiąść w Polsce na stałe? Żabka to miejsce dla Ciebie! Ta jedna z najszybciej rozwijających się sieci sklepów convenience w Europie posiada aktualnie ponad 9000 punktów na terenie całego kraju. Wbrew pozorom nie jest to jedynie praca dla ludzi młodych. Przekonaj się! Poznaj oferty pracy w Gdańsku w Żabce i złóż aplikację!

Praca w Gdańsku – Żabka zatrudnieni każdego

Gdańsk i całe Trójmiasto to jeden z największych ośrodków w całej Polsce. Każdego dnia setki ludzi poszukuje zatrudnienia w tym mieście, jednak wiele ofert pracy wymaga doświadczenia lub twardych kwalifikacji. Praca w Żabce w Gdańsku to świetny wybór dla każdego – niezależnie, czy szuka się pracy na cały etat, czy na pół, na stałe czy na chwilę, czy posiada doświadczenie, czy też nie. Co więcej, nieważna jest także narodowość, pochodzenie i płeć. Sieć stawia duży nacisk na to, by franczyzobiorcy dokonywali rekrutacji w oparciu o zasady równości, dlatego każda pełnoletnia osoba może rozpocząć pracę w Gdańsku w Żabce. Oczywiście praktyka w branży zawsze będzie dodatkowym atutem, jednak nie jest to wymóg — najważniejsze, aby znać język polski w stopniu komunikatywnym.

Jeżeli Twoim celem jest zatrudnienie się w miejscu, gdzie czekają na Ciebie wyzwania, a jednocześnie możesz nabyć nowe kwalifikacje, to Żabka jest najlepszym wyborem. Sprawdź już dziś oferty pracy w Żabce w Gdańsku, wybierz najbardziej odpowiadające na Twoje potrzeby ogłoszenie i złóż aplikację. Stanowisko kasjer-sprzedawca w sklepie Żabka czeka na Ciebie!

Żabka Gdańsk – praca w punkcie usługowym

Ogromna popularność Żabki wśród Polaków to nie przypadek. Sieć skupia się na dostarczaniu wysokiej jakości produktów i usług. Praca w Żabce w Gdańsku to nie tylko obsługa klienta, ale także szereg innych możliwości. Żabka Cafe to pyszne, ciepłe napoje i przekąski. Żabka to także doładowania i kody do usług internetowych, rejestracja startera GSM odbieranie i nadawanie paczek, wpłaty i wypłaty gotówki, gry losowe Lotto, opłata rachunków oraz możliwość wpłaty i wypłaty gotówki. Będąc pracownikiem, musisz zajmować się także obsługą tych czynności, dlatego też Twój zakres obowiązków jest nieco szerszy niż w tradycyjnym sklepie. Na szczęście sieć przygotowała ogrom usprawnień, dzięki czemu codzienna praca w Gdańsku w Żabce jest jeszcze przyjemniejsza i sprawniejsza.

Żabka to innowacyjne miejsce, gdzie znaleźć można nowoczesne, zaawansowane technologiczne rozwiązania, wspierające zarówno pracowników, jak i klientów. Są to m.in. kasy samoobsługowe. Żabka to smart biznes, który chce zmieniać otaczającą rzeczywistość, dlatego też priorytetem marki jest zrównoważony rozwój oraz stosowanie nowoczesnych technologii.

Obowiązki w pracy w Żabce w Gdańsku

Sieć Żabka działa na zasadzie franczyzy. W modelu tym każdy lokal ma swojego franczyzobiorcę (właściciela), który podejmuje wszelkie decyzje dotyczące zatrudnienia w danej placówce. To franczyzobiorca będzie Twoim pracodawcą i to on szczegółowo określa warunki zatrudnienia oraz zakres obowiązków na rozmowie kwalifikacyjnej. Są one różne w zależności od profilu danego sklepu. Mimo wszystko znaleźć można szereg zadań, które pojawiają się w każdej ofercie pracy w Gdańsku w Żabce. Są to m.in. bieżąca obsługa klienta, rozładunek towaru, weryfikacja terminów przydatności do spożycia produktów znajdujących się w sprzedaży, utrzymanie w czystości sklepie i otoczenia oraz wszelkie prace porządkowe, wypiekanie pieczywa, wysyłanie raportów oraz wykonywanie wszelkich czynności związanych ze świadczeniem usług oferowanych przez Żabkę.

Praca w Gdańsku w Żabce – wymagania

By podjąć pracę w Gdańsku w Żabce, nie musisz posiadać specjalistycznego wykształcenia lub konkretnych kwalifikacji, jednak nie oznacza to, że nie musisz mieć odpowiednich predyspozycji. Przede wszystkim idealny kandydat musi być uczciwy, rzetelny, zaangażowany oraz punktualny. W sklepie w Żabce możesz pracować w elastycznych godzinach, jednak musisz być dyspozycyjny i gotowy do pracy zmianowej (sklepy otwarte są w godz. 6:00-23:00). Praca z klientem oraz pod presją czasu (zwłaszcza w trakcie wzmożonego ruchu) może prowadzić do powstania nerwowych sytuacji, dlatego też należy dobrze radzić sobie ze stresem oraz posiadać silne umiejętności interpersonalne. W Gdańsku mile widziana jest także znajomość angielskiego ze względu na popularność regionu wśród turystów. Każda osoba chcąca pracować w Żabce powinna posiadać również książeczkę sanitarno-epidemiologiczną (tzw. książeczkę sanepidowską). Sprawdź prezentowane oferty pracy w Żabce w Gdańsku i złóż CV już dziś!