Żabka to ogólnopolska sieć małych, wygodnych sklepów. Stały rozwój sieci sprawił, że jest ona obecnie liderem w segmencie modern convenience. Sklepy znajdują się blisko klientów, często w dzielnicach mieszkaniowych oraz innych, często odwiedzanych miejscach. Sprzyjają szybkim zakupom, nabyciu podstawowych produktów spożywczych, środków higieny osobistej czy drobnych artykułów. Co ważne, Żabka to sieć działająca na zasadzie franczyzy, która stale rozbudowuje swoje rozwiązań dla konsumentów oraz pracowników. Interesuje Cię praca w Żabce? Gdynia to miasto, w którym mieszkasz? Sprawdź, jakie ogłoszenia czekają na Ciebie!

Praca Żabka Gdynia – poznaj aktualne oferty

Ogłoszenia dotyczące pracy w Gdyni w Żabce dotyczą przede wszystkim stanowiska sprzedawcy. To oferty pracy w sklepach franczyzobiorców, które funkcjonują według zasad I polityki sieci. Każdy franczyzobiorca otrzymuje niezbędne wsparcie technologiczne, co znacznie usprawnia działanie całego sklepu oraz ułatwia wykonywanie obowiązków należących do sprzedawców.

Na czym polega praca w Żabce w Gdyni? Stanowisko sprzedawcy zakłada aktywną obsługę klientów zgodnie ze standardami sieci. Zatrudnione osoby obsługują kasę fiskalną oraz kolektor, przyjmują i wydają paczki, jak również zajmują się przygotowaniem oferty na ciepło czy wypiekiem pieczywa. Przyjmują dostawy, wykładają towar na półki, dbają o jego estetyczną ekspozycję, a także kontrolują terminy ważności produktów. Ponadto do ich zadań należy troska o porządek na terenie sklepu. Wymienione obowiązki ułatwiają wprowadzane do Żabek technologie, które mają na celu skrócenie czasu obsługi klienta. To nowoczesne, przyjazne środowisko pracy.

Do kogo kierowane są oferty pracy w Żabce w Gdyni?

Polityka Równości zajmuje w Żabce ważne miejsce. Koncentruje się na ambicji, odpowiedzialności, wiarygodności i otwartości. Sieć zobowiązuje się do wdrażania kultury równych szans. Cenimy różnorodność, co znajduje odbicie w procesie rekrutacji do pracy w Żabce. Nie musisz spełniać wszystkich wymagań opisanych w ogłoszeniu. Doświadczenie także nie jest kluczową kwestią. Jeśli uważasz, że sprawdzisz się na danym stanowisku oraz Twoje kompetencje są wystarczające, po prostu wyślij swoją aplikację już teraz!

Zapraszamy do aplikowania każdą osobę niezależnie od płci, narodowości, orientacji, sytuacji rodzinnej czy wyznania. Praca w Żabkach w Gdyni w zależności od placówki, która poszukuje pracowników, może różnić się zakresem etatu czy godzinami pracy. Decyzje dotyczące zatrudnienia podejmuje franczyzobiorca – to on będzie Twoim pracodawcą.

Przyjazna środowisku Żabka – praca w Gdyni

Żabka dąży do zrównoważonego funkcjonowania w zgodzie z planetą. W praktyce oznacza to redukcję śladu węglowego w dostawach oraz podczas budowy nowych punktów. Żabka chce osiągnąć neutralność w obszarze plastiku wprowadzanego na rynek po 2025 roku. Polityka Cyrkularności dążąca do zamknięcia obiegu plastiku to bez wątpienia ważna inicjatywa ekologiczna. Dodatkowo coraz więcej sklepów sieci korzysta z zielonej energii z wiatru oraz słońca. Osoby podejmujące pracę w Żabce w Gdyni szybko dostrzegą, że sieć dąży do minimalizacji użycia papieru oraz plastiku – ze sklepów wykluczono wszelkie zbędne elementy i opakowania z plastiku.

Wokół nowych sklepów używamy kostki antysmogowej, a na ich ścianach znajdują się wiszące ogrody – wszystko dla poprawy czystości powietrza. Inne godne uwagi rozwiązania to wykorzystanie materiałów z recyklingu do umeblowania sklepów. Wierzymy, że wszystkie opisane działania mają znaczenie dla naszych pracowników!

Praca w Gdyni w Żabce wspieranej przez technologię

Sieć regularnie wprowadza nowe rozwiązania mające udoskonalić pracę sprzedawców tak, aby stała się prostsza i efektywna. Dotyczy to przede wszystkim czasu obsługi klienta, który ma ulec maksymalnemu skróceniu. Oznacza to komfort zarówno dla pracowników, jak i klientów. Dużą rolę odgrywają tu obecne w większości sklepów kasy samoobsługowe, które okazują się bardzo proste w użyciu. Inne godne uwagi rozwiązanie to Smart Słuchawki, które umożliwiają wygodną komunikację między pracownikami. Osoba obecna przy kasie nie musi odchodzić od stanowiska, np. kiedy zabraknie danego towaru, a przy kasie tworzy się kolejka. Wystarczy, że zgłosi to innemu pracownikowi na zapleczu. Słuchawki połączono również z urządzeniami, które informują personel o konieczności interwencji.

Żabka aktywnie uczestniczy w rozwoju technologicznym, tworząc tym samym przyjazne środowisko pracy. Jeśli cenisz możliwość rozwoju oraz nowoczesne rozwiązania, praca w Żabce w Gdyni spełni Twoje oczekiwania. Wiesz, że Żabka i praca w Gdyni jest dla Ciebie odpowiednia? Nie czekaj i aplikuj już teraz!