Szukasz pracy w sklepie, który dba o klienta i pracownika, a przy tym ceni nowoczesne, ekologiczne rozwiązania i innowacyjne technologie? Żabka to idealne miejsce dla Ciebie! Oferty pracy w Żabce w Słupsku kierowane są zarówno dla doświadczonych pracowników, szukających nowego kierunku kariery, jak i osób, które stawiają pierwsze kroki na rynku pracy. Żabka to największa w Polsce sieć sklepów typu convenience, która zyskała popularność wśród klientów dzięki wprowadzeniu rozwiązań ukierunkowanych na poprawę komfortu codziennego życia. Obecnie w całej Polsce działa ponad 9000 sklepów Żabka, a każdy z nich wyposażony jest w nowoczesne technologie ułatwiające pracę sprzedawców.

Jak wygląda praca w Słupsku w Żabce?

Czym będziesz zajmować się jako pracownik sklepu? Do obowiązków sprzedawcy w sklepie Żabka należy obsługa klienta oraz aktywna sprzedaż oferowanych produktów i usług. W pracy w Żabce w Słupsku będziesz zajmować się obsługą kasy fiskalnej oraz kolektorów, dbaniem o zachowanie czystości miejsca pracy oraz prawidłową ekspozycję towarów, sprawdzaniem daty przydatności do spożycia produktów i dopasowywaniem etykiet cenowych. Pracownik sklepu odpowiedzialny jest także za przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru na półki. Poza sprzedażą sklepy Żabka oferują klientom także szereg usług, takich jak nadawanie i odbieranie przesyłek, wpłacanie i wypłacanie gotówki z konta czy opłacanie rachunków. Warto podkreślić, że sklepy Żabka prowadzone są w modelu franczyzy, a więc Twoim bezpośrednim pracodawcą jest właściciel sklepu. Franczyzobiorca podejmuje wszystkie decyzje dotyczące funkcjonowania sklepu i warunków zatrudnienia.

Sieć sklepów Żabka na bieżąco analizuje zmieniające się potrzeby i wymagania klientów i pracowników, dzięki czemu systematycznie wprowadza najnowsze rozwiązania i technologie, takie jak kasy samoobsługowe czy platforma komunikacji wewnętrznej Workai pozwalająca na płynną wymianę informacji pomiędzy pracownikami sklepu.

Żabka Słupsk – praca w przyjaznym środowisku

Jakie cechy i umiejętności przydadzą Ci się w pracy w Żabce w Słupsku? Przede wszystkim niezbędna jest wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne. Sklepy Żabka są otwarte od 6:00 do 23:00, co oznacza, że będziesz pracować na zmiany, rano i wieczorem, więc elastyczność i dyspozycyjność mają ogromne znaczenie. Kandydaci do pracy w Żabce powinni być również punktualni, zaangażowani i sumienni. Jeśli cenisz sobie kontakt z klientem, a praca pod presją czasu w godzinach największego ruchu nie jest Ci straszna, koniecznie wyślij nam swoje CV! Żabka to idealne miejsce do rozpoczęcia kariery w sprzedaży, zarówno dla osób wchodzących na rynek pracy, jak i doświadczonych pracowników. Jeśli szukasz nowej ścieżki kariery, oferującej możliwość zrównoważonego rozwoju, stabilność i nowoczesne środowisko pracy, nie zastanawiaj się ani chwili i aplikuj – czekamy na Ciebie!

Praca Żabka Słupsk – kogo szukamy?

Kto może rozpocząć pracę w Słupsku w Żabce? Każdy! Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zdobyć nowe umiejętności i są gotowi do podejmowania codziennych wyzwań. W Żabce pracować może każdy. Dzięki temu studenci poszukujący pracy dorywczej lub sezonowej mogą rozpocząć swoją karierę. Oferty pracy w Żabce w Słupsku kierowane są także do obcokrajowców, którzy dobrze posługują się językiem polskim i chcą rozpocząć karierę zawodową w nowym kraju. Kandydaci, którzy mają doświadczenie w obsłudze klienta oraz sprzedaży i poszukują stałego zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin, mogą liczyć na szansę dalszego rozwoju i możliwość doskonalenia swoich umiejętności. Sklepy Żabka to świetne miejsce pracy dla każdego, niezależnie od wieku, płci, czy narodowości.