Chcesz znaleźć nową pracę w Katowicach? Jesteś studentem i szukasz płatnego zajęcia? Potrzebujesz znaleźć zatrudnienie na czas wakacji? Interesuje Cię zmiana dotychczasowej ścieżki kariery? Żabka to odpowiednie miejsce dla Ciebie! Jest to jedna z najszybciej rozwijających się sieci sklepów convenience w Europie, która obecnie posiada ponad 9000 punktów na terenie całej Polski. Co ważne, wcale nie jest to praca jedynie dla ludzi młodych. Zobacz oferty pracy w Katowicach w Żabce, wybierz idealnie dopasowane do Twoich oczekiwań ogłoszenie i aplikuj już dziś!

Praca Katowice – Żabka dla każdego

Katowice znajdują się w czołówce największych miast w Polsce. Stolica województwa śląskiego bez dwóch zdań ma wiele stanowisk do zaoferowania, jednak w większości należy posiadać odpowiednie umiejętności, doświadczenie lub specjalistyczne kwalifikacje. Na szczęście praca w Żabce w Katowicach jest dosłownie dla wszystkich – niezależnie od narodowości, wykształcenia, dotychczasowego doświadczenia oraz płci. Sieć dba o to, by franczyzobiorcy w trakcie rekrutacji przede wszystkim działali w myśl zasady równości. Oczywiście wcześniejsza praca w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem, jednak nie jest to warunek.

Sprzedawca-kasjer w Żabce to dobre stanowisko dla wszystkich tych osób, które poszukują zarówno stabilnej, bezpiecznej pracy na dłużej (np. obcokrajowcy), jak i pracy przejściowej, dorywczej, wakacyjnej. Jeżeli lubisz stawiać przed sobą nowe wyzwania i chcesz pracować w miejscu, w którym codziennie będziesz nabywał nowe kwalifikacje, zarówno twarde, jak i miękkie, to koniecznie sprawdź dostępne oferty pracy w Żabce w Katowicach.

Praca w Katowicach w Żabce – szereg oferowanych usług

Żabka to ogólnopolska sieć, która zyskuje z każdym rokiem na popularności nie bez powodu. Polacy doceniają to, że Żabka jest blisko i że mogą w niej nie tylko dokonać zakupów, ale także skorzystać z szeregu dostępnych usług. Każdego dnia w całej Polsce obsługiwanych jest blisko 3 mln Polaków, co jest znakomitym wynikiem. Praca w Żabce w Katowicach to możliwość pozyskania szeregu umiejętności, gdyż Żabka to coś więcej niż tradycyjny sklep spożywczy. Żabka to także usługi takie jak Żabka Cafe, wpłaty i wypłaty gotówki, opłata rachunków, doładowania i kody do usług internetowych, odbieranie i nadawanie paczek, rejestracja startera GSM, gry losowe Lotto oraz możliwość wpłaty i wypłaty gotówki. Jednym z priorytetów firmy jest zrównoważony rozwój oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii.

Praca Żabka Katowice – zakres obowiązków pracownika

Żabka to sieć, która stawia na innowacje, z którymi Ty jako pracownik również będziesz mieć codziennie styczność. Dodatkowo sieć udostępnia szereg zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które będą nieocenionym wsparciem dla Twojej codziennej pracy. Warto wymienić m.in. kasy samoobsługowe, dzięki którym będziesz mógł skupić się na skuteczniejszej realizacji innych powierzonych zadań. Na wstępie należy jednak podkreślić, że sieć Żabka działa w modelu franczyzy, co oznacza, że to franczyzobiorca (właściciel danego punktu) będzie Twoim pracodawcą i to on przedstawi Ci wszelkie warunki i szczegółowy zakres obowiązków podczas bezpośredniej rozmowy kwalifikacyjnej.

Praca w Żabce w Katowicach w większości polega na wykonywaniu następujących obowiązków: bieżąca obsługa klienta, rozładunek towaru, zmiana promocji i cen, weryfikacja terminów przydatności do spożycia, wykładanie towaru na półkach i przygotowywanie odpowiedniej ekspozycji, wypiekanie pieczywa, praca na zapleczu, wysyłanie raportów kasowych, zamykanie kas na koniec dnia oraz prace porządkowe.

Oferty pracy w Żabce w Katowicach – predyspozycje i wymagania

Interesuje Cię praca w Katowicach? Żabka nie ma wygórowanych wymagań. Idealny kandydat do pracy w Żabce powinien wyróżniać się uczciwością, rzetelnością oraz pełnym zaangażowaniem w wykonywane zadania. Istotna jest również punktualność, elastyczność, dyspozycyjność oraz przygotowanie do pracy w systemie zmianowym, gdyż sklepy otwarte są w godz. 6:00-23:00. Jeżeli chcesz wysłać CV na oferty pracy w Żabce w Katowicach, powinieneś też posiadać wysokie umiejętności interpersonalne, gdyż do pracy z klientem cecha ta jest absolutnie niezbędna. Miłym dodatkiem jest znajomość języka angielskiego. Powinieneś posiadać również książeczkę sanitarno-epidemiologiczną (tzw. książeczkę sanepidowską).

Praca w Żabce i Katowice to dobry wybór dla Ciebie, jeżeli szukasz pracy pełnej wyzwań, nowych możliwości rozwoju oraz innowacyjnych technologii. Sprawdź dostępne oferty i aplikuj teraz!