Szukasz pracy, która da Ci stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności i kompetencji, oferuje nowoczesne rozwiązania technologiczne, a przy tym każdego dnia stawia przed Tobą nowe wyzwania? Żabka to idealne miejsce dla Ciebie! Praca w Żabce w Sosnowcu oferuje wiele możliwości. To doskonała oferta zarówno dla osób poszukujących nowej ścieżki kariery, jak i dopiero wkraczających na rynek pracy, a także dla obcokrajowców. Żabka to najszybciej rozwijająca się sieć sklepów typu convenience w Polsce, która stale wprowadza innowacyjne narzędzia i technologie, koncentrując się na podnoszeniu komfortu codziennego życia i tworzeniu przyjaznych miejsc pracy.

Żabka Sosnowiec – praca dla każdego

Dlaczego warto podjąć pracę w Sosnowcu w Żabce? To szansa na współpracę z nowoczesną i prężnie rozwijającą się marką, która zapewnia swoim pracownikom innowacyjne środowisko pracy. Obecnie w całej Polsce znajduje się ponad 9000 sklepów Żabka, a każdy z nich dąży do realizacji projektu „Sklepy jutra”, nastawionego na codzienne zwiększenie komfortu i wygody. Żabka oferuje klientom nie tylko produkty spożywcze, ale także usługi, takie jak nadawanie i odbieranie paczek, wpłaty i wypłaty gotówki z konta oraz opłacanie rachunków. Sieć sklepów Żabka stale analizuje zmieniające się potrzeby i wymagania klientów, i systematycznie wprowadza nowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak kasy samoobsługowe.

Kto może podjąć pracę w Żabce? Do składania aplikacji zapraszamy każdego, kto dąży do rozwijania nowych umiejętności i jest gotowy do podejmowania wyzwań. To świetna oferta dla studentów poszukujących pracy dodatkowej lub sezonowej, a także osób dorosłych, poszukujących stałego zatrudnienia. Oferty pracy w Żabce w Sosnowcu kierowane są także do obcokrajowców znających język polski, którzy chcą rozpocząć karierę zawodową w nowym kraju. Sklepy należące do franczyzy Żabka to przyjazne miejsce pracy dla każdego, niezależnie od wieku, płci i narodowości.

Praca w Żabce w Sosnowcu – zakres obowiązków

Sklepy Żabka prowadzone są w modelu franczyzy, co oznacza, że Twoim bezpośrednim pracodawcą będzie właściciel danego sklepu – franczyzobiorca. To on podejmuje decyzje dotyczące funkcjonowania sklepu i warunków zatrudnienia. Czym będziesz zajmować się jako pracownik sklepu? Do obowiązków sprzedawcy należy aktywna sprzedaż oferowanych produktów i usług, obsługa kasy fiskalnej oraz kolektora. Pracownik sklepu jest także odpowiedzialny za wydawanie i odbieranie paczek, utrzymywanie czystości w sklepie, dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru, sprawdzanie daty przydatności produktów spożywczych oraz dopasowanie i zmianę etykiet cenowych. W pracy w Żabce w Sosnowcu będziesz zajmować się także przyjmowaniem dostaw oraz wykładaniem towaru na półki. W sklepach Żabka dostępna jest także oferta dań i przekąsek Żabka Café – zadaniem sprzedawcy jest przygotowanie produktów dostępnych na ciepło oraz wypiekanie pieczywa.

Praca Żabka Sosnowiec – jakie wymagania powinien spełniać kandydat?

Kandydat do pracy w żabce w Sosnowcu powinien przede wszystkim wyróżniać się wysoką kulturą osobistą oraz umiejętnościami interpersonalnymi. Niezwykle ważne jest, aby pracownik sklepu był sumienny, zaangażowany, punktualny i staranny. Istotna jest także dyspozycyjność i elastyczność, ponieważ sklepy Żabka otwarte są w godz. 6:00-23:00, co oznacza, że będziesz pracować w trybie zmianowym, zarówno w godzinach porannych, jak i wieczornych. Osoby ubiegające się o pracę w żabce w Sosnowcu powinny także posiadać umiejętność pracy pod presją czasu tak, aby nawet w godzinach największego ruchu obsługiwać klientów z zachowaniem wszelkich standardów sieci. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta, jednak Żabka to także doskonałe miejsce na rozpoczęcie kariery dla osób, które dopiero wkraczają na rynek pracy. Szukasz nowej ścieżki kariery oferującej zrównoważone szanse na rozwój, stabilność i nowoczesne środowisko pracy? Żabka do idealne miejsce dla Ciebie!

Oferty pracy w Żabce w Sosnowcu – aplikuj i dołącz do nas!

Praca w Żabce w Sosnowcu pozwoli Ci aktywnie uczestniczyć w rozwoju nowoczesnej i przyjaznej środowisku sieci convenience store, i zdobywać nowe doświadczenia. Żabka jest marką, która dba o środowisko i uczestniczy w walce ze zmianami klimatycznymi. Wprowadza zmiany w duchu less waste – zmniejsza ilość plastikowych opakowań, zastępując je ekologicznymi. Stale ogranicza ślad węglowy poprzez odpowiednio zaplanowane dostawy. Sieć sklepów Żabka troszczy się o zarówno o klientów, jak i pracowników. Staramy się tworzyć przyjazne środowisko pracy, umożliwiające pracownikom zrównoważony rozwój, zdobywanie nowych kompetencji zawodowych i korzystanie z najnowszych rozwiązań technologicznych. Jeśli szukasz stabilnej, a jednocześnie ciekawej i pełnej wyzwań pracy – wyślij nam swoje CV i dołącz do nas!