Szukasz pracy w Poznaniu? Rozpocząłeś studia i chciałbyś pracować w elastycznym wymiarze godzin? Nie masz doświadczenia? Jesteś obcokrajowcem? Masz dość dotychczasowej posady i czujesz, że czas na zmiany? Żabka to miejsce, którego szukasz! Jako jedna z najszybciej rozwijających się sieci sklepów convenience w Europie, Żabka obecnie posiada ponad 9000 punktów na terenie całego kraju. Co więcej, praca w Żabce jest nie tylko dla ludzi młodych. Sprawdź oferty pracy w Poznaniu w Żabce, skompletuj dokumenty aplikacyjne i wyślij teraz!

Żabka Poznań – praca odpowiednia dla każdego

Poznań to jedno z największych miast w Polsce. W stolicy województwa wielkopolskiego znajduje się wiele miejsc pracy, jednak spora część wymaga specjalistycznych umiejętności lub kierunkowego doświadczenia. W odróżnieniu od nich praca w Żabce w Poznaniu jest dosłownie dla każdego. Nie masz żadnego doświadczenia w pracy z klientem? Napisałeś maturę i chciałbyś dorobić? Szukasz pracy przejściowej, gdyż właśnie zmieniasz ścieżkę kariery? Praca w Żabce czeka na Ciebie. Możesz podjąć pracę na część lub cały etat w oparciu o wygodną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub umowa zlecenie) – wszystko w zależności od tego, jakie warunki oferuje dany franczyzobiorca. Oczywiście praktyka w obsłudze klienta oraz wcześniejsza praca np. jako kelner w restauracji lub kasjer będzie dodatkowym atutem, jednak nie jest to wymóg.

Sprzedawca-kasjer w Żabce to także dobra posada dla obcokrajowców np. obywateli Ukrainy. Istotne jest jedynie, byś znał język polski w stopniu komunikatywnym i obsługiwał kasę fiskalną. Praca w Poznaniu w Żabce to dobre zajęcie zarówno na chwilę, jak i na dłużej. Nieważne, czy szukasz stabilnej posady na cały etat, czy dorywczej pracy wakacyjnej – w każdym z tych przypadków Żabka sprawdzi się rewelacyjnie. Jest to godne polecenia zatrudnienie. Jeżeli nie boisz się nowych wyzwań, chcesz się rozwijać i pozyskiwać nowe kwalifikacje, zarówno twarde, jak i miękkie, to sprawdź prezentowane oferty pracy w Żabce w Poznaniu.

Praca w Żabce w Poznaniu – poznaj punkt usługowy

Żabka to sieć, która cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków. Codziennie w lokalach na terenie całej Polski obsługiwanych jest blisko 3 mln osób. To niesamowity wynik, na który składa się kilka czynników. Przede wszystkim Żabka to nie tylko sklep, a punkt usługowy, w którym można załatwić wiele spraw, wykraczających daleko ponad tradycyjny sklep spożywczy. Do usług należy m.in. Żabka Cafe, doładowania i kody do usług internetowych, odbieranie i nadawanie paczek, wpłaty i wypłaty gotówki, rejestracja startera GSM, gry losowe Lotto, opłata rachunków oraz możliwość wpłaty i wypłaty gotówki. Żabka to smart biznes, który stawia na smart rozwiązania, a wśród najważniejszych priorytetów firmy znajduje się m.in. zorientowanie na zrównoważony rozwój oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii.

Praca w Poznaniu w Żabce – sprawdź zakres obowiązków

Żabka to sieć działająca w formie franczyzy, co oznacza, że właścicielem i osobą podejmującą decyzje dotyczące danego punktu jest franczyzobiorca. W sklepie Żabka zatrudniony będziesz przez franczyzobiorcę – to on będzie Twoim pracodawcą i to on będzie ustalał wszelkie warunki zatrudnienia m.in. zakres obowiązków. Z kolei z ramienia sieci każdy pracownik otrzymuje dostęp do szeregu innowacyjnych rozwiązań, które wspierają codzienną pracę. Warto wymienić m.in. kasy samoobsługowe, które pozwolą Ci na efektywniejszą realizację innych czynności związanych z danym lokalem.

Wśród najważniejszych obowiązków realizowanych w ramach pracy w Żabce w Poznaniu należy wymienić m.in. bieżącą obsługę klienta, rozładunek towaru, aktualizację promocji i cen, kontrolę terminów przydatności do spożycia, układanie towaru na półkach, wypiekanie pieczywa, aktywną pracę na zapleczu, wysyłanie raportów kasowych oraz prace porządkowe.

Oferty pracy w Żabce w Poznaniu – profil idealnego kandydata

Wśród najważniejszych cech i predyspozycji, którymi powinien wyróżniać się idealny kandydat do pracy w Poznaniu w Żabce, należy wymienić elastyczność, dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym. Sklepy Żabka działają w godz. 6:00-23:00, dlatego też musisz być świadomy, że możesz pracować zarówno w godzinach wczesnorannych, jak i późnowieczornych. Wymagana jest także uczciwość, punktualności, zaangażowanie oraz wielozadaniowość. Powinieneś też cechować się silnymi umiejętnościami interpersonalnymi. Każda osoba odpowiadająca na oferty pracy w Żabce w Poznaniu powinna posiadać również książeczkę sanitarno-epidemiologiczną (tzw. książeczkę sanepidowską) lub wyrażać chęć do jej wyrobienia. W przypadku Poznania mile widziana jest także znajomość języka angielskiego, ze względu na popularność stolicy województwa wielkopolskiego wśród turystów.

Praca w Żabce i Poznań to świetne połączenie. Czeka na Ciebie praca pełna wyzwań, nowych możliwości rozwoju oraz innowacyjnych technologii. Sprawdź prezentowane oferty i złóż CV już dziś!